Ohjausryhmä

Irina Köntti, hankepäällikkö, A-klinikkasäätiö, irina.kontti@a-klinikka.fi, 050 308 7838

Jouni Tourunen, tutkimuspäällikkö, A-klinikkasäätiö, jouni.tourunen@a-klinikka.fi, 040 1368058 

Outi Kuikanmäki, HDL Hoiva Oy, outi.kuikanmaki@hdl.fi, 050 3863 466

Hannu Alho, THL hannu.alho@thl.fi, 029 5248 123

Jussi Suojasalmi, Sovatek-säätiö, jussi.suojasalmi@sovatek.fi, 050 5456 863

Carita Sirkka, Kirkkopalvelut ry:n Seurakuntaopisto, carita.sirkka@seurakuntaopisto.fi, 044 7124 994

Pia Keski-Pere, Espoon kaupunki/Mielenterveys- ja päihdepalvelut, pia.keski-pere@espoo.fi

Elina Kotovirta, STM, elina.kotovirta@stm.fi, 050 3547 166

Kati Herranen-Haapaniemi, STM, kati.herranen-haapaniemi@stm.fi, 029 5163 273

Jenny Kaasinen–Wickman, KoKoA ry, jekkulkw@gmail.com, 045 6139 331

Ron Furman, Tukikohta ry, ron.furman@tukikohta.org, 040 820 2564

Fia Kankaanpää, fiiuska76@gmail.com