Hanketyöntekijät

Irina Köntti, A-klinikkasäätiö, irina.kontti@a-klinikka.fi. 050 3087838

Kirsti Heikkuri, A-klinikkasäätiö/Tampereen huumehoidon avopalvelut / Jeesi, kirsti.heikkuri@a-klinikka.fi, 040 1368 727

Kaisa Pietikäinen, A-klinikkasäätiö, maanmatonen@outlook.com, 050 4115672

Teemu Kaskela, A-klinikkasäätiö/tutkimusryhmä, teemu.kaskela@a-klinikka.fi, 050 4300 545

Taina Schneider, THL taina.schneider@thl.fi, 029 5247 842

Airi Partanen, THL airi.partanen@thl.fi, 029 5247 489

Birgitta Pekkanen, Sovatek-säätiö, birgitta.pekkanen@sovatek.fi, 050 4632 203

Minna Lapisto, Sovatek-säätiö, minna.lapisto@sovatek.fi

Tiina Ranta, Tukikohta ry, tiina.ranta@tukikohta.org, 044 9804 585

Pauli Ecare, Tukikohta ry, pauli.ecare@tukikohta.org

Marianna Kultalahti, Kirkkopalvelut ry Seurakuntaopisto, marianna.kultalahti@seurakuntaopisto.fi, 044 2990 676

Pirkko Kaarti, Kirkkopalvelut ry Seurakuntaopisto, pirkko.kaarti@seurakuntaopisto.fi

Hanna-Leena Hurri, Kirkkopalvelut ry, Seurakuntaopisto, hanna-leena.hurri@seurakuntaopisto.fi, 040 6216 861

Ville Peltonen, HDL Hoiva Oy, ville.peltonen@hoiva.fi, 050 4663 401

Pirjetta Salomäki, HDL Hoiva Oy, pirjetta.salomaki@hoiva.fi, 050 3106 466